Znajdujesz się na: Strona główna »Sprzedam, Kupię »odzież, obuwie » Modne kurtki Levi's od...
Treść ogłoszenia
Opis:

”Super Sklep” to e-commerence posiadający w ofercie tylko obuwie i ubrania cenionych marek m. in. Etnies, Converse, Dragon, Element, Quiksilver, Emerica, Nike i wielu innych. Osiągalne w niej produkty cechują się najwyższą możliwą jakością, przez co będą w stanie zachwycić również surowych klientów. Sama ilość produktów jest na tyle bogata, że za każdym razem możemy znaleźć w niej coś, czym jesteśmy zainteresowani.
Sklep internetowy podzielony jest na 5 głównych działów symbolizujących 5 odrębnych styli. SNEAKERS SHOP to oddział miłośników butów sneakers i kicks. STREETWEAR SHOP reprezentuje styl związany z ciuchami miejskimi. SKATEBOARD SHOP natomiast jest działem z historią- to jeden z pierwszych sklepów internetowych powiązanych z kulturą skate. SNOWBOARD SHOP proponuje doskonałej jakości sprzęt i ubranie snowboardowe. Szeroka oferta HIP-HOP SHOP realizuje wychodzi na przeciw pragnieniom nawet najbardziej rygorystycznych konsumentów. Każda sekcja posiada w swoim asortymencie wiele akcesoriów i dodatków.

Doskonała jakość wszystkich produktów idzie tutaj również w parze z atrakcyjnymi cenami. Jeżeli ktoś jest zatem chociaż trochę zainteresowany kulturą miejską albo sportem ekstremalnym to koniecznie powinien zapoznać się z ogółem oferty nieco bliżej!
*kwota opublikowana we wpisie jest jedynie ceną poglądową.

Zdjęcia
Miniaturki: (kliknij żeby powiększyć)
Modne kurtki Levi's od supersklep.pl Modne kurtki Levi's od supersklep.pl
Kontakt
E-mail:
Telefon:
111111111
Nr gadu-gadu:
0
Skype:
Strona www: