Znajdujesz się na: Strona główna »Nauka, Kursy »nauka, szkoły » florystyka Kraków
Treść ogłoszenia
Opis:

Kurs florystyki w Krakowie
1) Kurs florystyki podstawowy – I etap szkolenia
Kurs florystyki podstawowy - to szkolenie przygotowujące do pracy w kwiaciarniach. Program opiera się głównie na zajęciach praktycznych, więc pozwala na zdobycie doświadczenia i wyćwiczenie potrzebnych umiejętności do późniejszej pracy zawodowej. Na kursie można nauczyć się wszystkich podstaw, ale i poznać najnowsze trendy florystyczne. W kursie mogą wziąć udział wszyscy zainteresowanie, nie jest wymagane wcześniejsze przygotowanie merytoryczne czy praktyczne.
Cena 850 zł
2) Kurs florystyki zaawansowany – II etap szkolenia
Kurs florystyki zaawansowany obejmuje naukę tworzenia bardziej skomplikowanych kompozycji, zawiera również dużą formę przestrzenną, tj: dekoracja kościołów czy aut do ślubu. W cenie kursu wliczone są wszystkie niezbędne materiały, kwiaty, narzędzia oraz płyta CD z całym omawianym materiałem. Zajęcia są prowadzone przez doświadczanych florystów, którzy posiadają wieloletnią praktykę w prowadzeniu kwiaciarń.
Cena 850 zł
O Akademii Florystyki
Akademia Florystyki to placówka oświatowa założona przez Fundację Rozwoju Kapitału Ludzkiego. Na rynku szkoleń istnieje do wielu lat. Program jest cały czas udoskonalany i aktualizowany. Zostało to potwierdzone przez przyznanie Akademii Florystyki Akredytacji Kuratorium Oświaty, co pozwala na wystawianie zaświadczeń MEN, honorowanych w całej UE, potwierdzających ukończenie szkolenia.
Aktualne terminy kursów florystyki w Krakowie
http://www.akademiaflorystyki.pl/krakow/
Akademia Florystyki
30-018 Kraków, osiedle Urocze 14
tel. 12 444 17 41
biuro@akademiaflorystyki.pl

Zdjęcia
Miniaturki: (kliknij żeby powiększyć)
florystyka Kraków
Kontakt
E-mail:
Telefon:
12 444 17 41
Nr gadu-gadu:
0
Skype:
Strona www: