Znajdujesz się na: Strona główna »Praca »dam pracę » Scala Software Engineer
Treść ogłoszenia
Opis:

Poszukuję Scala Software Engineer

Lokalizacja: Kraków/Kielce
Praca zdalna: możliwość częściowej pracy zdalnej
Branża: IT

Opis projektu/Zadania:
- ciągła integracja i wdrażanie
- testowanie wydajności produktu w celu spełnienia wymagań
- używanie narzędzi do analizy kodu statycznego
- udział w projektach open source

Wymagania:
- znajomość języka Scala
- doświadczenie z platformą JVM
- znajomość CQRS, Event Sourcing
- doświadczenie w Angular/React
- język angielski w mowie i piśmie na średnim poziomie

Wynagrodzenie:jesteśmy otwarci na różne poziomy doświadczenia kandydatów    (wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia)

Inne benefity: dla każdego w firmie MacBook Pro + 2 monitory, budżet szkoleniowy (wyjazdy na szkolenia, konferencje), karta multisport, prywatne ubezpieczenie dla pracownika, darmowe przekąski, napoje

Warunki zatrudnienia: b2b
Start pracy: od zaraz

Zapraszam do kontaktu: magdalena.zolnierz@sel-work.pl

Liczba odsłon: 92
Kontakt
Telefon:
Nr gadu-gadu:
0