Znajdujesz się na: Strona główna »Nauka, Kursy »inne szkolenia » dietetyka Kraków
Treść ogłoszenia
Opis:

Kursy dietetyki w Krakowie
1) Kurs dietetyki podstawowy - szkolenie I stopnia z dietetyki
Kurs dietetyki podstawowy - szkolenie specjalistyczne z dietetyki, skierowane do wszystkich zainteresowanych zdrowym żywieniem lub chcących związać swoje przyszłość zawodową z poradnictwem żywieniowym. Uczestnik szkolenia biorący udział w kursie ma możliwość zdobycia podstawowej wiedzy z żywienia i dietetyki ogólnej. Program szkolenia napisany jest w takiej formie, aby w kursie mógł wziąć udział każdy - bez wcześniejszego przygotowania edukacyjnego. Jedynym wymogiem do uczestnictwa w kursie jest posiadanie matury.
Cena: 840 zł (brutto)
2) Kurs dietetyki zaawansowany - szkolenie II stopnia z dietetyki
Kurs dietetyki zaawansowany to szkolenie rozszerzone z dietetyki ogólnej. Kurs w swoim programie zawiera elementy dietetyki klinicznej, dietetyki sportowej oraz psychodietetyki. Uczestniczyć w tym kursie mogą osoby po kursie dietetyki podstawowego (Akademii Dietetyki) oraz po kursie w innej placówce kończącym się otrzymaniem zaświadczenia MEN. Serdecznie zapraszamy do udziału w zajęciach z kursu zaawansowanego osoby po ukończonych studiach wyższych np. dietetyki, technologii żywności.
Cena: 840 zł (brutto)
O Akademii Dietetyki
Akademia Dietetyki placówka szkoleniowa realizująca w całej Polsce szkolenia stacjonarne i e-learningowe z dietetyki. Zajęcia edukacyjne zawierają specjalistyczną, najnowszą wiedzę z dietetyki i żywienia. Uczestnicy szkolenia po kursie podstawowym i zaawansowanym oraz zdanym egzaminem (Akademii Dietetyki) są przygotowania do udzielania porad dietetycznych, tworzenia programów żywieniowych oraz układania jadłospisów (z podziałem na diety). Zapraszamy serdecznie wszystkich do zapoznania się z oferta edukacyjną.
Zawsze aktualne terminy kursów dietetyki w Krakowie:
http://www.akademiadietetyki.pl/krakow/
Akademia Dietetyki
30-018 Kraków ul. osiedle Urocze 14
tel. 12 444 17 41
mail: biuro@akademiadietetyki.pl

Zdjęcia
Miniaturki: (kliknij żeby powiększyć)
dietetyka Kraków dietetyka Kraków dietetyka Kraków
Kontakt
E-mail:
Telefon:
12 444 17 41
Nr gadu-gadu:
0
Skype:
Strona www: