Znajdujesz się na: Strona główna »Sprzedam, Kupię »różne » art. 299 ksh - Kupimy ...
Treść ogłoszenia
Opis:

Tel. 601-685-195 - Kupujemy zadłużone spółki celem ich rozwoju i kontynuowania działalności.

Tel. 601-685-195 - Uwalniamy z 299 ksh pomagamy w trakcie jak i przed kontrolami z UKS/KAS/ZUS.

Tel. 601-685-195 - Jesteś nękany przez US KAS UKS ZUS PIP PIH? Zagubiłeś dokumentację finansową?

Dla nas sytuacja nigdy nie jest beznadziejna. Od wielu lat skutecznie pomagamy przedsiębiorstwom znajdującym się na krawędzi bankructwa. Kierujemy się praktyką - nie teorią, oraz doświadczoną kadrą. Prowadzimy postępowania układowe, upadłościowe i restrukturyzacyjne. Skupujemy Spółki w trakcie złośliwych celowych wyniszczających kontroli z US UKS ZUS PIP PIH, pomagając osobom pokrzywdzonym przez niszczący w swym działaniu aparat państwowy.

Proces restrukturyzacji spółki wiąże się z przejęciem jej udziałów - co pozwala wprowadzić skuteczny plan naprawczy i zmienia relacje między wierzycielami a zarządem spółki, m.in. poprzez powołanie nowego zarządu. Działania nasze zakładają:

* zakup udziałów w spółce, która znalazła się na skraju bankructwa.
* usługi doradcze dla właścicieli, którzy mogą ponieść odpowiedzialność majątkową lub karną za zobowiązania zadłużonej spółki .
* występowanie w roli upadłego.
* podjęcie się negocjacji z pracownikami i wierzycielami.
* wdrożenie skutecznego planu naprawczego dla podmiotu, który utracił płynność finansową na skutek działań niesolidnych * kontrahentów, sezonowych przestojów w płatnościach bądź innych czynników.

Jeśli zainteresowała Cię nasza ofera - skontaktuj się z nami - telefon całodobowy 601-685-195 www.fabrykakreatywna.com email: biuro@fabrykakreatywna.com

Zdjęcia
Miniaturki: (kliknij żeby powiększyć)
art. 299 ksh - Kupimy Zadłużone Spółki
Liczba odsłon: 110
Kontakt
E-mail:
Telefon:
Nr gadu-gadu:
0
Skype:
Strona www: