Znajdujesz się na: Strona główna »Usługi »poligrafia, reklama » Magazyny Kontenerowe D...
Treść ogłoszenia
Opis:

Przechowujemy24.pl to adres, pod którym znajdziesz małe magazyny do wynajęcia – idealne dla osób poszukujących stosunkowo niewielkiej powierzchni magazynowej w naprawdę rozsądnej cenie.

Naszym Klientom oferujemy magazyny kontenerowe o wysokim standardzie – każda powierzchnia magazynowa posiada własne oświetlenie, a same kontenery są pod stałym nadzorem (Dwudziestoczterogodzinny monitoring). Dzięki czemu macie Państwo pewność, że przechowywane w magazynach dobra są bezpieczne. W razie potrzeby możemy zaoferować podłączenie dodatkowych instalacji.

Wszystkie magazyn do wynajęcia są zlokalizowane w Jabłonowie (Al. Krakowska przy trasie S7). Do skorzystania z oferty szczególnie zachęcamy Klientów z miejscowości: Warszawa, Piaseczno, Nadarzyn, Janki i Wólka Kossowska.

Oferta Przechowujemy24.pl to nie tylko magazyny do wynajęcia, ale również powierzchnie reklamowe. Zapraszamy do kontaktu wszystkich zainteresowanych reklamą w postaci wielkopowierzchniowego bannera. Baner jest widoczny dla użytkowników trasy S7.

- http://przechowujemy24.pl

Dane kontaktowe:
Al. Krakowska 57c, pod Warszawą
obok Wólki Kosowskiej
05-552 Jabłonowo
NIP: 123-017-17-05

tel.: + 48 603 692 150
kontakt@przechowujemy24.pl

Zdjęcia
Miniaturki: (kliknij żeby powiększyć)
Magazyny Kontenerowe Do Wynajecia
Kontakt
E-mail:
Telefon:
603692150
Nr gadu-gadu:
0
Skype:
Strona www: